Çarşamba, Mart 20, 2019
Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

INTELLFOR GLOBAL STRATEGY

INTELLFOR, dünya çapında kişiler ve kuruluşlar için stratejik analiz ve tahminler sağlayan jeopolitik bir istihbarat şirketidir.

INTELLFOR, öngörülerini geliştirirken alışıla gelmiş metodların yanı sıra, geçmişten günümüze aktarılmış bilgileri ve gizli ilim tekniklerini de kullanır.

Küresel olayları jeopolitik bir çerçeveye yerleştirerek müşterilerimize, olacakları öngörmelerinde ve uluslararası gelişmeleri daha iyi anlamalarında yardımcı oluyoruz. İki temel teklifimiz var. Online abonelik ve özel danışmanlık servisi. Aboneler gün boyunca hazırladığımız analizlerimize tam erişim sağlayarak, dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi oluyorlar. Özel danışmanlık servisimizden yararlanan müşterilerimiz ise, analiz uzmanlarımıza ve küresel bilgi ağımıza direkt ulaşma imkanına sahip oluyorlar, ki bu da onların jeopolitik riskleri daha iyi incelemelerini, stratejik yatırımlar yapmalarını ve ilgi çekici alanlara yayılmalarını sağlıyor.

INTELLFOR, dünya çapındaki bağlantılardan oluşan bir ağ kurmuş ve çok büyük miktarda kaynak bilgiyi açığa çıkartmıştır. Daha sonra da, analiz uzmanları bu bilgiyi jeopolitikanın nesnel objektifinden bakmışlardır. Buradaki amaç, gelişimin farklı alanları, endüstrileri ve piyasaları nasıl etkileyeceğini belirlemektir.

VİZYON

INTELLFOR’un vizyonu, saygı duyulan öngörücü istihbarat servis sağlayıcısı olmaktır. Temel felsefemiz, dönüştürücü dünya olaylarının rastgele olmadığı, hatta tahmin edilebilir olduğu üzerine kurulmuştur. INTELLFOR, küresel çapta önemli trendler ortaya koymak için, kurallara dayanan anlatımlar geliştirmektedir. Bu da, günümüz olaylarının bir bağlam içerisinde geliştirilmesi, haber başlıklarında görülmeden çok önce yeni gelişmeleri tahmin edebilmeyi içermektedir.

MİSYON

INTELLFOR’un misyonu, topladığı istihbaratı en doğru şekilde analiz edip, bu analizleri doğrultusunda öngörüler geliştirmek, bu öngörülerden yola çıkarak stratejiler belirleyip bu stratejileri hayata geçirecek projeler hazırlamaktır.